---

---
vlajky
  CZ      NL    GB    GE
A+ R A-

Apartman

 

Nabízíme ubytování v apartmánu na území přírodního parku Kryštofovo Údolí. Místo je ideálním východiskem pro pěší a cyklistické výlety do Lužických a Jizerských hor, na Ještědský hřbet a do Českého středohoří. Objekt se nachází v přímém sousedství lesa na rozhraní turistických tras.

Základní informace

 

 • Kapacita apartmánu jsou 4 lůžka + dětská postýlka.
 • Apartmán je tvořen prostornou vstupní chodbou, obývacím pokojem, samostatnou ložnicí, kompletně vybavenou kuchyní s jídelním koutem, koupelnou a extra místností pro uložení osobní bagáže.
 • Apartmán má vlastní vchod.
 • Možnost venkovního posezení, slunné terasy jsou vybavené zahradním nábytkem a BBQ grilem.
 • Ceník:
  1475 Kc - 59 EUR / noc (vanoce/silvestr - červenec - srpen)
  1225 Kc - 49 EUR  / noc (ostatní měsíce)
  Dítě do 3 let (dětská postýlka) – zdarma
 • Vybavení:
  kuchyňské vybavení (nádobí, toastovač, sandwichmaker, žehlička, kávovar, varná konvice)
  lednice
  mikrovlnná trouba
  sociální zařízení WC, sprcha
  televize
  DVD přehrávač
  internetové spojení Wi-Fi
  centrální vytápění
  BBQ gril, zahradní nábytek
  parkoviště vlastní, nehlídané
  zahrada
 • V ceně pobytu utěrky, ručníky, ložní prádlo, dřevo do krbu, použití internetu WiFi a vstupné pro 2 osoby do Muzea Betlémů.
 • Sportovní vyžití:
  zima
  léto
 • Kulturní vyžití: zde
 • Přírodní scenérie: zde

Ceník:

images/resized/images/stories/apartman/image1_51_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image2_53_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image3_94_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image4_88_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image5_88_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image6_94_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image7_53_70.jpgimages/resized/images/stories/apartman/image8_99_70.jpg

Liberecko

Místní nedotčená příroda zde láká k mnoha výletům. Celý region je výborným cílem milovníků cyklistiky pro půvabnost a nenáročnost cyklistických tras. V okolní přírodě se vyskytuje nebývalé množství rozhleden, ze kterých můžete shlédnout krásy okolní krajiny.

V zimním období jsou Jizerské hory vhodným místem pro milovníky lyžování. Po celém regionu naleznete velké množství upravených běžeckých a sjezdových tras.

Aktivity a výlety

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit místní nově vybudované zimní středisko na Ještědu s prvotřídní 1 km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce s koly a turisty. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi. K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i nedaleký bowling.

počasí

Počasí Liberec - Slunečno.cz